SDG Ana Sayfası


SDG Ana SayfasiOtoyollar

Hava Alanlari

Binalar

Referanslarimiz

Bize Ulasin

    
    SDG, Elektrik ve Elektronik Sistemler konusunda taahhüt hizmetleri yapmak gayesiyle 1990 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Ankara'da bir Bölge Müdürlüğü ofisi mevcuttur. Şirketin iş alanları, alt yapı uygulamalarından tek bir sistem uygulaması ve çoklu sistem entegrasyonlarına kadar geniş bir alanda yayılmış olup, bugüne kadar pek çok proje gerçekleştirilmiştir.

    SDG, yerel ve yabancı imalatçı firmalarla ( Avrupa, Amerika ve Asya'da ), üretken ve süreklilik gösteren iyi iş ilişkileri oluşturmuştur. SDG, imalatçı firmaları seçerken, kalite ve maliyetler yanında, gelecekteki bazı projeler için uzun süreli bir iş ilişkisinin devamlılığını daima göz önünde bulundurmuştur. SDG, bundan dolayı, zaman içerisinde, pek çok imalatı ile iyi işbirliği tecrübesiyle, yatırımcılara ve işverenlere malzeme ve hizmette kalite ve fiyat rekabeti avantajlarını sunabilmiştir.
    
    SDG de, geçmişte gücümüz, projelerimiz için planlamalar, stratejik ve taktik geliştirmeler yardımıyla, esas olarak yüksek standartda bir hizmet sağlamaya hedeflendiğinden, zaman içinde projelerin şartnamelerde özel istekler göstermesi ve bunlara standart cihazların cevap verememesi sonucu, uygulama yazılımlarının üretilmesi ile başlayarak, proje ihtiyacı olan bazı özel donanımların ve yazılımların yerel olarak üretilmesi de gerçekleştirilmiştir.